Karataş Bayilik (Franchising)

Mağaza bulunduğu İl veya ilçenin müşteri potansiyeli yüksek caddesinde veya alışveriş merkezinde bulunmalı ve büyüklüğü min. 50m² olmalıdır. İç dekorasyon Karataş Kuyumculuk mağazaları ile aynı olmak zorundadır.

Vadeli alımlarda banka teminat mektubu gerekmektedir. Peşin alımlarda özel bayi indirimi uygulanmaktadır.

Bayilere özel, ürün değişim hakkı ve sezon sonu indirimli ürünler hakkı vardır. İndirimli ürünler öncelik olarak bayilere verilir. Tüm Bayiler m² ile orantılı olarak aynı ürün yelpazesine ve konseptine sahip olmalıdır. Merkez tarafından onaylı dış alımlarda anlaşmalı firmalardan alınan özel indirim imkanları bayilere de yansıtılmaktadır.

Bayi açılışında eleman yetiştirmeye, vitrin tasarımına, mağaza düzenine kadar tüm destekler Karataş Kuyumculuk tarafından sunulmaktadır. Bayilerin kullanacağı stok ve muhasebe programına (Nebim V3) bütün bilgi aktarımları ve yüklemeleri merkez tarafından yapılıyor. Bankalarla yapılan özel satış anlaşmalarından ve kampanyalardan bayilerde otomatik olarak yararlanmaktadır. Yukarıdaki bayilik koşulları yerine getirildiği takdirde, firmamız çıkaracağı görsel ilanlarda anlaşma yapılan bayinin adına yer verilmektedir.

Bayilik Başvuru ve Evraklar için : bayi@karataslar.com.tr adresine mail atınız.